O Avasco Solar

Avasco Solar NV je spin-off společností Avasco Industries NV se sídlem v Diksmuide v Belgii. Společnost byla poprvé založena v roce 1969 a nyní se specializuje na výrobu kovových regálů a zásobníků vody. Má také divizi, která se zaměřuje na dodávky plechů pro různé druhy průmyslu. Tento byznys vyústil ve vytvoření divize Avasco Solar, která vyrábí instalační rámy pro ploché a nízké sklony střech. V roce 2019 bylo za účelem podpory a urychlení silného růstu solárního podnikání rozhodnuto o založení zcela samostatné společnosti s ručením omezeným pod názvem Avasco Solar NV. Následovala velká investice do zcela nového výrobního závodu s nejmodernějším strojním zařízením ve Vlamertinge. Silný důraz je kladen na zlepšování produktů, pokračující automatizaci výrobního procesu a podstatný růst kapacity. Tímto způsobem chce Avasco Solar zvýšit váhu své ambici stát se jedním z lídrů evropského trhu v oblasti instalačních rámů pro průmyslové FV instalace. V současnosti je roční kapacita produkce uzpůsobena pro výrobu konstrukčních dílů s použitím na více než 900 MW instalovaného výkonu fotovoltaických instalací.

Naše silné stránky

100% dílů vyrobeno v Belgii

Od prvního po poslední díl vyrobeno v závodě ve Vlamertinge. Plná kontrola kvality výrobků během celého výrobního procesu. Tato místní a vnitropodniková výroba také zajišťuje, že lze extrémně pružně reagovat na jakoukoli změnu požadavků trhu s přihlédnutím na aktuálně platné normy a standardy kvality, které se v tomto procesu pečlivě sledují.

Skladem k rychlému odeslání

V našem skladu máme velké zásoby instalačních rámů. Díky tomu můžeme i nadále garantovat krátké dodací lhůty i pro Vaše průmyslové projekty. V případě potřeby jsme schopni dodat materiály přímo na dané místo projektu.

Rychlé a včasné dodáni

Při navrhování instalačních rámů se vždy zohledňují nejnovější normy a směrnice. Produkty Avasco Solar procházejí přísným testováním v řadě aerodynamických tunelů a tyto výsledky jsou pak započítávány do výpočtů.